Нещодавно команда молоді міста взяла участь в обласному молодіжному форумі  клубів та пошукових загонів військово-патріотичного спрямування, що проходив в Спадщанському лісі на Путивльщині.

Конотопці взяли участь в урочистій ході і покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди 71-ї річниці початку партизанського руху, побували на відкритті обласного фестивалю «Партизанські зірниці», відвідали музей партизанської слави.

Учасники форуму презентували загалу свою діяльність в напрямку військово-патріотичного виховання , організували благоустрій території Спадщанського лісу, тренувалися у стройовій підготовці, збиранні-розбиранні автомата Калашникова, стріляли з пневматичної  зброї, вчились орієнтуватись на місцевості і виживати у природніх умовах.

Та найголовніше, що молодь могла поспілкуватись із своїми однолітками, надихнутись ідеями патріотичного виховання і здорового способу життя. І рівень підготовки команди був гідно оцінений подякою обласного управління у справах сім’ї, дітей і молоді.