26 вересня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося  перше пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 13 питань.

В роботі сесії взяли участь 29 депутатів міської ради, керівники комунальних та теплопостачальних підприємств, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про стан організації підготовки підприємств житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років». Заслухавши доповідь з даного питання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Губенко Н.С., яка повідомила про проведену роботу по підготовці міста до зими та звернула увагу на проблемні питання у цьому напрямку. Депутатів цікавили питання ремонту покрівель, стан фінансування робіт та наявність заборгованості за проведені роботи.

В ході сесії депутати затвердили внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2012 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2012 рік, затвердили 8 рішень з питань земельних відносин та підтримали рішення про Про надання згоди на укладання договору позички (безоплатного користування) нежитлової будівлі по вул. Бр.Радченків,34 в м.Конотоп, яким дану будівлю передано конотопській місцевій благодійній організації «Світанок» з метою її реконструкції під музейний комплекс.

Останнім було розглянуто питання, порушене депутатом міської ради Гінзбург О.П. щодо забезпечення перевезень за автобусним маршрутом №9, перевезення за яким на даний час здійснюються автобусним маршрутом №12. Депутати підтримали пропозицію Гінзбург О.П. доручити відповідним працівникам виконавчих органів міської ради розглянути дане питання та доповісти на другому пленарному засіданні 24 сесії міської ради.

В кінці сесії перед присутніми виступили кандидат у народні депутати України Молоток І.Ф. та депутати міської ради Гінзбург О.П. і Концедал С.В.

На другому пленарному засіданні 24 сесії, яке пройде найближчим часом, планується розглянути питання прийняття коштів на розвиток дитячого футболу в місті, що мають бути передані за відповідним рішенням Сумської обласної ради, сесія якої відбудеться 28 вересня.