1 жовтня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося  друге пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якому було розглянуто 3 питання.

В роботі сесії взяли участь 27 депутатів міської ради, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Першим питанням депутати розглянули проект рішення про прийняття міжбюджетного трансферту, яким прийняли від обласного бюджету міжбюджетний трансферт в сумі 980 000 грн. для придбання та встановлення штучного покриття стадіону ДЮСШ Маміашвілі. Також депутати затвердили рішення про надання дозволу ПАТ «Сумиобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Цілинній (біля житлового будинку №8) для обслуговування трансформаторної підстанції.

В кінці сесії депутати заслухали інформацію щодо стану перевезень пасажирів за автобусним маршрутом №9. Дане питання вирішено, перевезення здійснюватиме тимчасовий перевізник до проведення конкурсу на визначення постійного перевізника.