1 жовтня в територіальному центрі соціального обслуговування Конотопської міської ради відбувся тематичний вечір „Настала пора золота” (до Дня людей похилого віку). Зі словами привітання ветеранів виступили: від голови обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П представник Сумського обласного фонду Партії регіонів Юхимішин А.В., заступник начальника МУПСЗН Коненко С.М. та директор територіального центру Стрижак С.П. В заході взяли участь 103 особи. Концертними номерами присутніх в залі привітали зі святом учасники ансамблю територіального центру „Червона калина”.

Грошовими преміями та грамотами були нагороджені переможці конкурсу „Караоке”, який відбувся в територіальному центрі напередодні свята.

На заході демонструвалися роботи майстрині з в’язання Білоножко Л.Є. та майстрині з художньої вишивки Підгайної Г.Ю. (вишиті сорочки).