vuboru
До 12 жовтня виборці Сумщини отримають іменні запрошення на вибори

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро підкреслив, що підготовка до виборів йде за графіком, ніщо не заважає проходженню кампанії. Виборчий процес в області триває прозоро та відкрито.

«Ми прагнемо, щоб парламентські вибори пройшли демократично та завершились обранням дієздатної Верховної Ради. Тож запевняю, що влада зробить все, аби виборча кампанія була чесною і прозорою», – зазначив посадовець.

Олександр Цупро повідомив, що в області працює 6 окружних виборчих комісій, налагоджено їх взаємодію з органами влади, місцевого самоврядування та судами. 1016 виборчих дільниць (973 – звичайні, 43 – спеціальні) забезпечуються необхідними приміщеннями, придатними для голосування, обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку та оргтехнікою. Завершується їх укомплектація транспортними засобами. Сформовані дільничні виборчі комісії та проведені їх перші засідання.

За його словами, тривають роботи зі встановлення систем відеоспостереження за ходом голосування. Станом на 8 жовтня облаштовано 573 дільниці (59 % від загальної кількості).

На сьогодні вже завершено виготовлення та передачу в райони попередніх списків виборців та іменних запрошень виборцям. За оперативною інформацією до попередніх списків виборців включено 932713 осіб.

Якщо до 12 жовтня виборці не отримають іменного запрошення на вибори або воно міститиме неточності щодо їх даних, Олександр Цупро радить звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії за своєю виборчою адресою.

«Внести зміни до списків можна до 22 жовтня. Тож не зволікайте і не втратьте свого конституційного права на волевиявлення», – закликав посадовець.