З 5 по 7 жовтня 2012 року на базі Української академії банківської справи в м.Суми був проведений ІІ обласний турнір юних економістів. Серед 18 команд  загальноосвітніх навчальних закладів області були і дві команди з м.Конотоп, а саме  команда СШ № 3 у складі:

Бондаренко Юлії, учениці 11 класу,

Внучкова Дмитра, учня 11 класу,

Лінчак Анни, учениці 11 класу,

Демиденка Миколи, учня 11 класу,

Таперіка Олександра, учня 10 класу.

Керівник команди  – учитель української мови та літератури  СШ №3 Олех Лідія Миколаївна.

А також команда учнів СШ №12 у складі:

Хукаленка Дениса, учня 11 класу,

Лисяного Євгенія, учня 11 класу,

Ющенка Максима, учня 11 класу,

Омельченко Євгенії, учениці 10 класу,

Ступак Тетяни, учениці 10 класу.

Керівник команди – учитель географї  СШ №12  Грибко Олена Вікторівна. Обидві команди готував до турніру вчитель економіки СШ №3 Олех Анатолій Петрович. Під час турнірних змагань обидві конотопські команди показали глибокі, ґрунтовні знання з економіки та відмінну гру. Команди пройшли до фіналу і у фінальній грі отримали вибороли призові місця: ІІ місце – СШ №3, ІІІ місце –  СШ №12. Команди були нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками. Кращим доповідачем на грі була визнана учениця 11 класу СШ №3 Лінчак Анна, а учень 11 класу СШ №12 Хукаленко Денис отримав персональний пам’ятний подарунок від експерта-консультанта турніру «За волю до перемоги».

Участь в обласному турнірі економістів для учнів була як активна форма підготовки до Всеукраїнського турніру юних економістів, що пройде з 30 жовтня по 1 листопада 2012 року на базі Сумської ЗОШ №10.