5 жовтня 2012 року в малому залі міської ради відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради за темою «Підготовки комунальних підприємств міста до опалювального сезону».

З цього питання доповіла заступник міського голови Губенко Наталія Сергіївна. Зокрема, Наталія Сергіївна повідомила, що розпорядженням міського голови від 05.09.2012 № 225-р “Про підготовку питань на чергову сесію міської ради” була створена робоча група, до складу якої увійшли депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, бюджетних установ, управлінь та відділів виконкому. Робочою групою були перевірені підприємства, організації та установи міста, і було встановлено, що згідно планових завдань житлово-експлуатаційними  службами міста комплексно підготовлено до зими  344 багатоквартирних житлових будинків, що складає 94 % від загальної кількості (366 багатоквартирних житлових будинків). Виконано поточний ремонт 10774 м² покрівель, що складає майже 154% від обсягу, попередньо запланованого перед початком проведення робіт по підготовці до нового опалювального сезону (план 7000 м²). Теплопостачальними підприємствами практично забезпечена готовність до початку постачання теплової енергії споживачам всіма 40 котельнями (завершуються оздоблювальні роботи, роботи по встановленню повірених контрольно-вимірювальних приладів), 100% центральних теплових пунктів, 97% теплових мереж. На виконання заходів по підготовці до опалювального сезону теплопостачальними організаціями витрачено майже  949 тис. грн. із 968 тис.грн., що були заплановані. Проведені гідравлічні випробування теплових мереж від всіх котелень. Водопостачальні організації КП ВУВКГ і ДП «Авіакон» завершують виконання передбачених рішенням виконкому заходів щодо забезпечення безперебійного постачання води споживачам і скороченню втрат води при транспортуванні.

На базі КП «Теплогарант» і КП «ВУВКГ» створюється необхідний запас інженерної техніки, механізмів та матеріалів для оперативного усунення аварійних ситуацій на мережах тепло- і водопостачання. Таким чином, підприємство будь-якої форми власності, на мережах якого виникла аварійна ситуація, не залишиться сам на сам із проблемою, а в разі необхідності буде використано потенціал всіх підприємств житлово-комунальної галузі міста. Не дивлячись на наявність ряду проблемних питань, в цілому, підготовка міста до опалювального періоду здійснюється задовільно, в терміни, передбачені графіками виконання робіт, що дозволить вчасно розпочати і безперебійно провести опалювальний сезон 2012-2013 років, – підсумувала Наталія Сергіївна.

Представники громадської ради взяли до відома інформацію Губенко Наталії Сергіївни та рекомендували шукати додаткові кошти на впровадження енергозберігаючих технологій в комунальному господарстві міста.