13 жовтня в Конотопі за сприяння відділу молоді та спорту Конотопської міської ради відбувся ІІІ міський молодіжний кінофестиваль аматорського кіно «Рудий кінь».

В залі кінотеатру – жодого вільного місця. Бажаючих подивитись захопливі короткометражні стрічки зібралось чимало. Незважаючи на те, що перегляд фільмів, заявлених на фестивалі, тривав близько трьох годин, глядачі не розходились. Це якнайкраще свідчить про успіх та популярність «Рудого коня».

Кожен фільм – це окрема історія із життя людей. Це комедія та драма, це буденна реальність та казкові пригоди. Це сміх крізь сльози. І усмішок на обличчях глядачів цього дня справді було багато.

З моменту започаткування кінофестиваль «Рудий кінь» одразу став носити статус міжрегіонального. Цього року у ньому взяли участь кіноаматори не тільки з українських міст, таких як Одеса, Львів, Запоріжжя, Київ,  Донецьк, Луцьк, Ужгород, а також із Росії – Нальчик та Пущино.

Фільми подавались у чотирьох номінаціях.  У номінації «драматичний фільм» І місце було присуджено Айгюль Мінєєвій (м.Львів) за фільм «Історія життя іграшки», у номінації «документальний фільм» призове місце здобула Сочивець Валерія (м.Київ) за фільм «Агент Ярема», у номінації «пригодницький фільм» переміг фільм «Очима смертних» Мойсеєнка Олександра (м.Донецьк), у номінації «комедійний фільм» І місце виборола Тітова Анастасія (м.Київ) за фільм «Сон». Гран-прі фестивалю отримав фільм «Історія життя іграшки».

Прикметно, що участь у кінофестивалі брали й роботи конотопських режисерів, які вибороли другі місця. Отже, побажаємо «Рудому коню» розвитку та процвітання!