golova
16 жовтня міський голова Василь Дзед провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. Основне питання, яке розглядалось на нараді, – це початок опалювального сезону.

Розпочинаючи нараду, Василь Іванович зазначив, що опалювальний сезон у місті розпочався, але на «гарячу» телефонну лінію та службу «1506» надходить багато звернень городян із приводу незадовільного температурного режиму в квартирах. Міський голова звернувся до керівників житлово-комунальних підприємств та теплопостачальних організацій прокоментувати, чому люди скаржаться. Директор КП «Теплогарант» Олександр Нешта повідомив, що температурний режим повітря на вулиці високий і не дозволяє на повну потужність ввімкнути подачу тепла, що заважає повністю стравити повітря з опалювальної системи. В свою чергу директор ТОВ ЖЕД «7 вітрів» Анатолій Гопка зазначив, що важко видалити повітря з опалювальної системи, коли мешканці квартир верхніх поверхів, які мають індивідуальне опалення, не дозволяють працівникам ЖЕКів це робити, і тому мешканці всього будинку стають заручниками «холодних батарей». Доповідаючи про початок опалювального сезону на підпорядкованій території, директор КРЕП «Центральне» Микола Олефіренко повідомив, що на окремих ділянках, як, наприклад, по вул. Високій, 6, відбулись пориви труб, і працівники ЖЕКу у максимально короткий термін роблять все, щоб усунути аварійні ситуації.

Вислухавши всіх присутніх, міський голова доручив керівникам теплозапезпечуючих організацій максимально підвищити температуру води в опалювальній системі міста, щоб працівники житлово-комунальних дільниць могли якісно видалити повітря із системи, а також підготувати звернення до мешканців квартир верхніх поверхів будинків, щоб вони сприяли працівникам ЖЕКів у проведенні цієї роботи.