В місті розпочато опалювальний сезон 2012-2013 років. Основною причиною несвоєчасного постачання тепла до деяких квартир є не видалення повітря із стояків внутришньобудинкової системи опалення.

Як правило, прилади для видалення повітря (крани Маєвського) знаходяться в квартирах, що розташовані на верхніх поверхах будинків. На жаль, не всі власники таких квартир забезпечують своєчасне видалення повітря, в результаті чого тепло не постачається до всіх квартир, що опалюються від даних стояків системи опалення будинку.

Управління житлово-комунального господарства міської ради звертається до мешканців з проханням сприяти у прискоренні запуску систем опалення житлових будинків, своєчасно проводити видалення повітря самостійно або забезпечити доступ працівників житлово-комунальної галузі міста до приладів внутрішньобудинкових систем опалення для виконання службових обов’язків.

Також повідомляємо, що наявність автономного опалення в деяких квартирах верхніх поверхів не звільняє власників даних квартир від необхідності видалення повітря із стояків системи централізованого опалення будинку.