У цьому Юрій ЧМИРЬ запевнив працівників підприємства під час робочої поїздки на Конотопщину

За словами голови облдержадміністрації, перші кроки до успішної діяльності підприємства вже зроблені. Міністерство оборони України уклало з ним договір про надання послуг з капітального ремонту 18 вертольотів Мі-8 на 60 мільйонів гривень.

«У 2013 році на «Авіаконі» буде реалізовано пілотний проект з модернізації обладнання, збільшення обсягів виробництва. А це – нові робочі місця, додаткові відрахування до бюджетів. У 2014 році підприємство стабільно працюватиме, вийде на рівень повного завантаження виробництва», – зазначив голова облдержадміністрації.

Старший майстер відділу технічного контролю Сергій ГОРЛАЧ 33 роки працює на підприємстві. Каже, за цей час «Авіакон» пережив і злети, і падіння. Утім, сьогодні завдяки зусиллям влади у працівників стратегічного об’єкту оборонного комплексу України з’явилася впевненість у майбутньому.

«До влади прийшли люди, які не кидають слів на вітер. Сьогодні Юрій Чмирь запевнив нас, що підприємство буде стабільно працювати і ми віримо йому», – додав Сергій Горлач.

Оптимістично налаштований і виробничий майстер Олександр ЛУГОВИЙ, який в «авіасправі» сім років: «Я пишаюся тим, що працюю на «Авіаконі» – унікальному підприємстві. Переконаний, збільшення обсягів виробництва позначиться на благополуччі його працівників, розвитку інфраструктури міста».

ДП «Авіакон» здійснює обслуговування вертольотів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Нині 9 авіамашин знаходиться на фінальному етапі модернізації, ще 7 – чекають на капітальний ремонт. За 9 місяців поточного року підприємство реалізувало продукції та послуг на 133 мільйони гривень. Триває робота з модернізації вертольотів Мі-24 у кооперації з французькою компанією Sagem D.S. На підприємстві працює близько 900 осіб.

У рамках робочої поїздки до району голова облдержадміністрації взяв участь в обласному молодіжному форумі «Молодь – за стабільне майбутнє», де було обговорено перспективи молодіжної політики в районі та створення у Конотопі філії дитячого футбольного центру «Барса». Юрій Чмирь відвідав Конотопську гімназію, привітав викладача англійської мови Ігоря ЯКУШЕВА з присвоєнням Почесного звання «Заслужений вчитель України».