20 жовтня 2012 року в селищі Яснопільщина Липводолинського району Сумської області відбувся обласний конкурс родинної творчості «Роде наш красний», на якому свою майстерність за різними фаховими напрямками демонстрували 19 родин області.

Творчі колективи міста неодноразово брали участь у цьому заході. В цьому році представниками міста Конотоп був родинний дует сім`ї Паренаго Тетяна та Єлизавета, які демонстрували музично-інструментальну майстерність на скрипці та бандурі.

Журі конкурсу під головуванням заступника начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Ніконової Любові заслужено визнало дует «Відкриттям конкурсу» (до цього часу не було представників музично-інструментального виконавства). Родина стала  дипломантами конкурсу та нагороджені цінним подарунком.

Для участі у конкурсі було представлено і виставку картин родини Масиків Олександра та Володимира та їх вчителів Гофмана Олександра і Сиротенка Олександра з фондів Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського. Дана виставка отримала схвальні відгуки від учасників та організаторів конкурсу.