«Вибори стануть справжнім іспитом для влади, перевіркою на зрілість та демократичність України. Ми прагнемо, щоб вони пройшли чесно, прозоро і завершились обранням дієздатного парламенту», – зазначив у ході прес-конференції Юрій Чмирь.

Основним здобутком він назвав стабілізацію роботи провідних промислових підприємств регіону та можливість їх участі у модернізації української ГТС, що забезпечить мільйонні замовлення, створення додаткових робочих місць та збільшення рівня заробітної плати людей.

Створивши сприятливий бізнес-клімат, Сумщина досягла значних успіхів у залученні іноземного капіталу та показала приклад у роботі з інвесторами для всієї держави. Реалізовані проекти ПАТ «Крафт Фудз Україна», ТОВ «Керамейя», ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС Україна» стали зразком вдалої співпраці влади та бізнесу. Сьогодні регіон – цікавий для інвесторів з багатьох країн Європи та світу.

Серед досягнень в агропромисловому комплексі області Юрій Чмирь назвав  повернення Сумщині слави житниці України – другий рік поспіль аграрії збирають 2,5 мільйона тонн зерна. Оцінкою роботи галузі стала перша сходинка загальнодержавного рейтингу за темпами приросту обсягів валової продукції сільського господарства.

Очільник області зауважив, що Сумщина йде в авангарді модернізації медицини: до кінця 2012 року регіон матиме 5 діагностичних центрів – у Сумах, Шостці, Охтирці, Ромнах та Конотопі. Буде відкрито Охтирську ЦРЛ, яка вважалася довгобудом майже 20 років, Конотопський пологовий будинок. До 2015 року в області буде модернізовано усі районні лікарні та сільські ФАПи.

Серед знакових подій для регіону Юрій Чмирь назвав те, що Сумщина стає центром світового кадетства, відновлення у «Кадетському  корпусі» домової церкви Іоанна Богослова та «Білої зали», у якій сто років потому відбувся перший «кадетський бал», створення дитячого футбольного центру «Барса», реконструкцію обласного театру драми та музичної комедії
ім. М.С. Щепкіна.

«Наша стратегічна мета – вивести Сумщину на передові позиції в державі, створити гідні умови життя людей», –  підсумував Юрій Чмирь.