В жовтні 2012 року в приміщенні кафе фортеця в рамках реалізації Стратегії розвитку Сумської області «Нова Сумщина-2015» та з метою  розширення асортименту і якості товарів вітчизняних виробників, проведена презентація продукції, яка виробляється в нашому регіоні.

На презентації були присутні заступник міського голови                  Кошевецька Валентина Павлівна, начальник управління економіки              Гапєєва Людмила Анатоліївна, завідувач сектору торгівлі управління економіки Журавель Наталія Михайлівна та керівник робочої групи по підтримці місцевих виробників Сумської ОДА Людмила Семенівна Рязанова.

Свою продукцію в широкому асортименті презентували                            ТОВ «Горобина», ПАТ «Конотопм’ясо», ПрАТ «Конотопський хлібокомбінат», ФОП Жигульовцев, ПП «Стожари».

Метою виставки було не просто провести дегустацію, а дати можливість виробникам і потенційним реалізаторам їхньої продукції налагодити співпрацю та наситити торговельну мережу міста продукцією місцевих товаровиробників. Підтримка місцевого виробника – це пріоритетне питання для місцевої влади.

Кожен з виробників мав нагоду представити нові види своєї продукції і висловити побажання щодо взаємовідносин з сферою торгівлі