23 жовтня в Конотопі відбулось відкриття діагностичного центру Конотопської центральної лікарні. В урочистому відкритті взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Чмирь Юрій Павлович, міський голова Василь Іванович Дзед, мешканці міста та численні гості.

Виступаючи перед присутніми, губернатор області Юрій Чмирь повідомив, що влада тримає своє слово, восени 2011 року пообіцяли добудувати пологове відділення, дитячу поліклініку та діагностичний центр і сьогодні ми вже відкриваємо діагностичний центр з сучасним обладнанням, а до 10 грудня відкриється пологове відділення і дитяча поліклініка. Він побажав конотопчанам не хворіти і завчасно проходити діагностування в новому діагностичному центрі. На останок Юрій Павлович презентував новий реанімобіль з сучасним обладнанням, який буде обслуговувати мешканців міста та району.

Міський голова Василь Дзед подякував від імені конотопчан губернатору області та обласній раді за сприяння в добудові пологового відділення, діагностичного центру та дитячої поліклініки. І відзначив, що конотопчани давно потребували такого центру, і він дасть можливість мешканцям міста проходити сучасне діагностування в Конотопі, а не їздити в Суми чи Київ.

В діагностичному центрі будуть працювати кабінети:

– мамографії – проводитимуться рентген обстеження молочних залоз;

– кабінет електроенцефалографії – обстеження головного мозку;

– кабінети ультразвукової діагностики – ультразвукове обстеження органів черевної порожнини серця та судин, щитоподібної залози;

– ендоскопічний кабінет – ендоскопічне обстеження органів шлунково – кишкового тракту, трахеї, бронхів;

– кабінет комп’ютерної томографії – проводитимуться обстеження кісток, головного мозку, внутрішніх органів людини;

– кабінет функціональної діагностики – ЕКГ обстеження, ревазографія, визначення функцій зовнішнього дихання.