На цьому наголосив голова облдержадміністрації у ході брифінгу щодо попередніх підсумків парламентських виборів у регіоні

«Вибори пройшли спокійно, без порушень та провокацій. Громадяни змогли вільно скористатися своїм правом на волевиявлення. Це – головне», – зауважив голова облдержадміністрації.

Він наголосив, що міжнародні спостерігачі з багатьох країн світу оцінили проведення виборів на Сумщині на п’ятірку з плюсом.

За інформацією Юрія ЧМИРЯ симпатії виборців регіону розподілилися між п’ятьма політичними силами – лідером перегонів є ВО «Батьківщина», на другому місці «Партія Регіонів», на третьому – «Удар», четвертому – КПУ, замикає чільну п’ятірку ВО «Свобода».

Голова облдержадміністрації переконаний, новий парламент працюватиме ефективніше, ніж попередній, адже до його складу ввійдуть представники територій.

«Я готовий співпрацювати із народними обранцями, які пройшли по мажоритарних округах, не залежно від того, яку політичну силу вони представляють. Депутати мають працювати на розвиток регіону, дбати про покращення життя людей», – зазначив Юрій Чмирь.

Він закликав представників різних політичних сил і громадян до консолідації зусиль заради майбутнього нової Сумщини та процвітання України.