sesia jovten
31 жовтня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася  25 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 20 питання.

В роботі сесії взяли участь 32 депутати міської ради, депутат обласної ради Доляр Г.Я., керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

В ході сесії депутати розглянули та прийняли 11 рішень з питань земельних відносин, затвердили Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади м.Конотоп на 2013-2015 роки, продовжили термін дії договору оренди нежитлового приміщення Конотопській міській первинній організації Українського товариства сліпих на пільгових умовах, внесли необхідні зміни до Програми інвестиційного розвитку м.Конотоп на 2011-2015 роки та документів Конотопської міської ради 5-го скликання.

Крім того, депутатами було затверджено статут Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі у новій редакції та прийнято рішення про залучення кредиту для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності в бюджетних установах м.Конотоп», який надає міжнародна фінансова організація НЕФКО.

Також депутати прийняли рішення про надання згоди на прийняття від Конотопської районної ради в 2013 році 100,0 відсотків обсягу видатків на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями в Центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Центрах професійної реабілітації інвалідів для обслуговування дітей Конотопського району Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради.