31 жовтня 2012 року затишна читальна зала Конотопської центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова зібрала шанувальників місцевого поета-барда Олександра Спицького на творчу зустріч. Відкрили її бліотекарі Ірина Символ та Наталія Пошукайло, які розповіли не тільки про творчий шлях поета, а також прочитали вірші з нової збірки.

Олександр Спицький виконав кілька власних пісень, зокрема пісню «Муза», присвячену своїй музі-дружині та пісню «О Париже в Конотопе», яку люблять всі мешканці міста. Приємним сюрпризом для всіх присутніх став і міні-концерт, підготовлений Олександром Спицьким разом зі своїми учнями з Клубу любителів гітари: Микитою Голубом, Олею Коваленко, Олександром Петренком та Вікторією Яловенко. Під час концерту діти виконали як свої власні пісні, так і пісні відомих бардів.

Привітали Олександра Спицького з виходом першої збірки присутні на презентації керівник літературної студії «Джерела» Ірина  Козлова, головний редактор газети «Конотопський край» Олена Багрянцева, краєзнавець і журналіст Ігор Лисий та інші його друзі.