3-4 листопада 2012 року у м.Буча Київської області відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум».

Упродовж дванадцяти років на теренах Київщини діє творчий проект «Відродження починається з духовності», в рамках якого проходить щорічний фестиваль аматорських театрів «Театральний форум». Це дуже поважний і досить популярний фестиваль, який збирає артистів-аматорів для участі у творчому змаганні. Журі конкурсу було сформоване з відомих в Україні фахівців у галузі театрального та циркового мистецтва. Голова журі – Народна артистка України, заступник голови Національної спілки театральних діячів України Раїса Недашківська.

Показати свою театральну майстерність та розкрити артистичні таланти з’їхалися на фестиваль близько двохсот учасників з Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської областей та м.Київ.

Сумщину на фестивалі представляв народний драматичний колектив «Сузір’я» Конотопського міського будинку культури «Зоряний». Участь колективу у Всеукраїнському фестивалі відбулася в рамках проекту «Сумщина театральна» та завдячуючи підтримці голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря.

Драматичний колектив з Конотопу представив у конкурсну програму виставу за мотивами п’єси Алехандро Касона «Деревья умирают стоя». Дуже приємно бачити справжню, справді артистичну роботу учасників невеликого театру, які вже кілька років спільно реалізують на сцені свою щиру душевну потребу поділитися з оточуючими відкритою красою характерів персонажів, ставлячи нові творчі завдання і нові чудові вистави. В кілька разів приємніше відчувати радість за колектив, який не просто показав свій конкурсний номер, а досяг високої оцінки прославленого журі. Адже фестивальний виступ – то своєрідне змагання.

У номінації «Драматичні колективи» народний драматичний колектив «Сузір’я» Конотопського МБК «Зоряний» посів І місце, а керівник колективу, неперевершена Марина Люшина, отримала нагороду за кращу жіночу роль.