6 листопада  під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П., за участю приватних підприємців, представників Конотопської МДПІ, міськрайонного центру зайнятості населення, «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп», було проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності у м.Конотоп.

На засіданні, відповідно до порядку денного, відбулося обговорення  заходів регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сумській області та представлення проекту Програми підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у м.Конотоп на 2013-2014 роки.

Головою ради Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп Юшковим С.В. було надано пропозиції  стосовно удосконалення таких розділів програми як «Ресурсне та інформаційне забезпечення»  та «Фінансово-кредитна підтримка».

За результатами засідання було надано доручення управлінню економіки Конотопської міської ради щодо коригування проекту Програми відповідно до наданих пропозицій та винесення Програми на розгляд чергової сесії міської ради.