Hudshkola
Персональна виставка вчителя дитячої художньої школи

Журян Ольги Юріївни

 

У шаленому ритмі сучасного життя  вчителям так складно знайти час для творчості, для самореалізації себе як художника. Завжди щось стає на заваді або не вистачає часу. Бракує впевненості в тому, чи зможу я, чи встигну зробити необхідну кількість робіт для персональної виставки, чи потрібно це ще комусь, крім мене? І я вам відповім: це потрібно нам та нашим  учням. Вони чекають і бажають бачити роботи свого вчителя не за шкільною програмою, а такі, у яких учитель – митець розкриває свої думки та почуття. Відкиньте сумніви, вірте в свої сили, розпочніть і у вас усе вийде. Пам’ятайте: шлях не буде пройдений, якщо не  йти, а діло не буде зроблене, якщо не розпочати діяти.

 Першою серед учителів навчального закладу відважилась на створення персональної виставки Журян Ольга Юріївна, старший учитель образотворчого мистецтва,  живопису.

8 листопада 2012 року у виставковій залі дитячої художньої школи відбулося відкриття персональної виставки етюдних живописних робіт Ольги Юріївни «Літо – пора натхнення».

Журян Ольга Юріївна має педагогічний стаж 25 років, з них 9  працює викладачем живопису в Конотопській дитячій художній школі. Багато конкурсних робіт намалювали діти під її керівництвом. Серед них є переможці всеукраїнських конкурсів – це Кошова Юлія в конкурсі «Я хочу жити в якісному світі» та Лопар Євгенія в конкурсі «Космічна Одіссея». Багато малюнків та виставок допомогла вчитель оформити своїм учням. І ось нарешті дочекалися персональної виставки вчителя.

Завітайте на виставку,   і ви відчуєте дотики теплого літнього сонця, подих вологого морського повітря та почуєте шурхіт хвиль  прибою. Море таке мінливе й неозоре, бурхливе й спокійне майже  водночас. Фарби, палітра, натхнення – все, що потрібно творчій людині.