21 листопада під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 26 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 20 питань.

В роботі сесії взяли участь 29 депутатів міської ради, депутат обласної ради Тимошенко Віктор Михайлович, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

В ході сесії депутати розглянули та прийняли 6 рішень з питань земельних відносин, затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року, план діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, ряд програм – програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у м.Конотоп на 2013-2014 роки, програму підтримки органів самоорганізації населення на 2013-2014 роки, міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках.

Крім того, депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2012 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2012 рік, програми соціального захисту населення на 2012 рік, програми зайнятості населення міста Конотоп на 2012-2014 роки, програми організації та проведення фестивалів та святкових заходів в місті на 2012 рік. Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» міському голові Дзеду Василю Івановичу рішенням міської ради було присвоєно черговий 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування. На виконання спільного розпорядження голови Сумської обласної ради та голови Сумської обласної державної адміністрації від 12.10.2012 №411-ОД/33 «Про реформування системи екстреної медичної допомоги в Сумській області» було прийнято рішення про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області відділення швидкої медичної допомоги Конотопської центральної лікарні.

Також депутатами було затверджено рішення про ліквідацію ДЮСШ «Старт», майно якої перейде на баланс міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а тренерсько-викладацький склад та вихованці будуть переведені до обласної спортивної школи «Старт».