24 листопада 2012 року  на базі  міського будинку культури «Сучасник» відбулися відкриті змагання зі спортивного танцю «Осінній вальс – 2012».  Організатори турніру, керівники спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» Антон і Алла Васюта радо вітали всіх учасників і гостей змагань, що розділили з ними настрій та святкову атмосферу цього дня. В турнірі приймали участь танцювальні клуби  «Реверанс» м.Суми та м.Шостка, «Прем’єра» м.Київ, «Сучасник» та «Еліт-Данс» м.Конотоп. Оцінювали майстерність учасників судді із  Шостки, Сум, Києва, Харкова та  Конотопа, головний суддя змагань: хореограф, заслужений працівник культури України, суддя шоу “Майданс”, «Танці з зірками», «Танцюють всі» – Олексій Литвинов.

На турнірі також були присутні почесні гості: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Конотопської міської ради – Тетяна Володіна та  завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради – Олена Шинкаренко.

Всі учасники турніру змагалися у майстерності та артистичному виконанні бальної хореографії, за що і отримали свої заслужені нагороди, грамоти, медалі, пам’ятні призи, але найголовніше, вони змогли поспілкуватися з відомою людиною, яка своїм приїздом сколихнула свідомість всіх присутніх  в залі, а наприкінці святкового дня Олексій Литвинов пообіцяв, що це не останній його приїзд до нашого славного міста!