25 листопада 2012 року в спортивному залі політехнічного технікуму міський центр фізичного здоров’я населення “ Спорт для всіх ” Конотопської міської ради спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту, Конотопським міським осередком Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та Конотопським молодіжним спортивно-патріотичного клубом “Арсенал” провели п’ятий традиційний турнір з міні-футболу присвячений Всесвітньому  дню боротьби зі СНІДом. Приймали участь команди клубів за місцем проживання: мікрорайони – Лісового, Порт, КВРЗ, Житломасив, Сім вітрів, збірна команда «Спорт для всіх» та команда Конотопського молодіжного спортивно-патріотичного клубу “Арсенал”. Переможцем стали всі хто приймали участь у цьому турнірі тому,  що це є правильний вибір – пропаганда здорового способу життя. Але за підсумками турніру місця розподілились так: переможцем стає “Порт”, ІІ місце – “Арсенал”, ІІІ місце – “Сім вітрів”.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами від Конотопського міського осередку Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Завдяки таким спортивним заходам проводиться популяризація здорового способу життя; залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом; формування здорового емоційного характеру.

Це дуже добре що в нашому місті проводяться такі спортивно – масові та фізкультурно-оздоровчі заходи які направлені на пропаганду щодо профілактики злочинності, протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам – наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму.