3  грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів, у Конотопському  дитячому будинку-інтернаті пройшов День відкритих дверей. Оскільки урочистості відбулися напередодні християнського свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, зранку отець Стефаній, секретар Конотопсько-Глухівської єпархії, та отець Георгій, настоятель Миколаївського храму, відправили літургію, під час якої помолилися за здоров’я вихованок закладу.

Для гостей закладу була проведена оглядова екскурсія з відвідуванням швейної майстерні, заняття з елементами ігротерапії в дошкільній групі «Дзвіночок», заняття з лікувальної фізкультури, заняття у сенсорній кімнаті  та  майстер-класу з кулінарії. Кожен бажаючий цього дня міг отримати індивідуальні консультації юриста, лікаря та логопеда дитячого будинку-інтернату. Як і на кожне свято, яке проводиться в цьому закладі, працівники будинку-інтернату разом з вихованками підготували чудовий концерт «Від серця – до серця» з віршами, танцями та піснями, під час якого присутні на святі батьки вихованок отримали на згадку сувеніри, виготовлені їхніми дітьми спільно з вихователями закладу.

Запам’ятаються вихованкам дитячого будинку-інтернату й спортивні змагання, організовані та проведені студентами Конотопського індустріально-педагогічного технікуму КІСумДУ, які вчаться на соціальних працівників. Завітавши на свято разом зі своїм наставником І.В.Бадьор, студенти принесли із собою солодкі подарунки. Такий жест милосердя не залишив байдужими ані вихователів будинку-інтернату, ані їх підопічних.

Адміністрація закладу зробила все можливе, аби жодна дитина не лишилася в цей день без уваги.