Фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 04.12.2012-го року у Конотопській ЗОШ № 13 з учнями 10-го класу проведено виховну бесіду з елементами гри “Що ми знаємо про СНІД?”.

Під час заходу підлітків ознайомлено з історією виявлення, гіпотезами походження та шляхами розповсюдження хвороби. Сама молодь неодноразово наголошувала на актуальності проблеми та можливих засобах запобігання потрапляння інфекції до організму.

Спільними зусиллями вдалося змоделювати та розібрати ситуації, коли до інфікування призводить не просто асоціальна поведінка, безвідповідальність, нерозбірливе статеве життя чи наркоманія, а звичайна необачність та необізнаність людей. Після гри було проведено аналогію поширення ВІЛ/СНІДу з чорнильною плямою, де акцентувалася увага на запобіжних засобах.

Учні з цікавістю та неабиякою серйозністю поставилися до теми ВІЛ/СНІДу, брали активну участь у обговоренні, перевірили власні знання заповнивши анкету «ВІЛ передається через…», демонстрували власну обізнаність з даної тематики.

Мета: ознайомити учнів з інформацієюпро шляхи розповсюдження хвороби та як захистити себе від інфікування; надати інформацію для розуміння різниці між ВІЛ та СНІД; виховання толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Учасники заходу отримали інформаційні листівки та буклети «Знайте правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД» .

На завершальному етапі заходу відбувся перегляд відеоролика, що дозволив не тільки закріпити знання, зробити власні висновки, але й сформувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.