shvudka
Реформування галузі медичної допомоги передбачає побудову ефективної системи медичного обслуговування населення, надання якісних та доступних медичних послуг.

Згідно рішення міської ради від 21.11.2012 «Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області відділення швидкої медичної допомоги Конотопської центральної районної лікарні», матеріально-технічна база відділення швидкої медичної допомоги Конотопської ЦРЛ передана до власності Сумської обласної ради та у подальшому оснащення здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету.

Діагностичний центр в нашому місті з сучасним новітнім обладнанням, запрацює після здачі в експлуатацію нового пологового відділення. Наразі облаштовуються кабінети мамографії, комп’ютерної томографії, електроенцефалографії, ультразвукової та функціональної діагностики, ендоскопії.

Згідно програми економічних реформ на 2012-2014 роки «Заможне суспільство конкурентно спроможна економіка, ефективна держава», з метою підвищення доступності та ефективності медичного обслуговування, запланована модернізація закладів, що надають первинну медичну допомогу в амбулаторних умовах або у визначених випадках за місцем проживання, організацію та надання первинної медичної допомоги буде здійснювати центр ПМСД (первинної медико-санітарної допомоги).

Заплановано в 2013 – 2014 роках:

Створити центр первинної медико – санітарної допомоги на базі поліклініки Конотопської ЦРЛ. На одного лікаря планується для обслуговування 1500-2000 осіб.

До складу центру будуть входити лікарські амбулаторії відкриття яких заплановане на 2013-2014 роки в мікрорайонах „Житловий масив”, „Загребелля”, „КВРЗ”, тобто амбулаторну медичну допомогу населенню надаватимуть сімейні лікарі.