8 грудня 2012 року  у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського  відбулося відкриття персональної виставки  місцевого художника Бориса Сердюка «Живописні горизонти. Крапка відліку». До речі, це вже третя виставка автора в стінах Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського.

З привітальним словом до гостей звернулися: завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко. та директор Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського  Артур Мокроусов.

З життєвим та творчим шляхом художника присутніх ознайомив місцевий художник, краєзнавець та колега по перу Володимир Борошнєв.

Серед запрошених були присутні місцеві художники, краєзнавці, працівники культури та люди не байдужі до мистецтва. Гості поспілкувалися з художником, побажали йому подальших творчих успіхів і натхнення, змогли досхочу насолодитись чудовими роботами художника.

Роботи Бориса Сердюка цікаві за кольором, досконалі відносно композиції, в них відчувається життя природи того часу, коли виконувався етюд. На сьогодні Борис Петрович постійний учасник всеукраїнських, обласних та регіональних виставок, Конотопського міського відкритого пленеру «Барви Малевича». Його роботи зберігаються в музеях Сумської та Чернігівської областей, в приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині, США, Ізраїлі та ін. Художник є лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Смарагдова ліра»(2012 р., м.Київ).

Борис Сердюк творить в жанрах портрету, пейзажу, тематичної композиції. Постійно приймає участь у численних пленерах, що проходять на Сумщині та за її межами. І постійно удосконалює свою майстерність.

Результатом творчого зростання  художника є виставка «Живописні горизонти. Крапка відліку». Кожна з представлених 58  робіт  це цілий світ краси, гармонії та довершеності.

Всі бажаючі можуть відвідати виставку на протязі двох місяців.