Шановні конотопці!

Діти вірять, що у ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай опускається срібною вервечкою з неба на засніжену землю і кладе під подушку або в черевичок дитині, що заснула, свої небесні дарунки.

Тож і цього року, сподіваймося, Святий Миколай не омине своєю увагою й ласкою жодної оселі.

Конотопський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до 19 грудня 2012 року триває благодійна акція з нагоди Дня Святого Миколая по збору дитячих речей: одягу, взуття, книг, іграшок, які будуть передані дітям із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Збір речей відбуватиметься в приміщенні універмагу «Порт», 1 поверх (вул. Успенсько-Троїцька, 89), ДЮСШ «Старт» (вул. Богдана Хмельницького, 24), МБК «Сучасник», МБК «Зоряний»,

Прохання до всіх, хто не байдужий до чужих проблем, зібрати дитячі речі (можна ті, що були у вжитку, але в гарному стані).

З 10 по 18 грудня 2012 року з 17.00 до 19.00 в супермаркетах «Еко» та «Фора» проводиться збір солодощів для привітання дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Приєднайтесь до акції – придбайте дитячі солодощі (цукерки, печиво, шоколад та ін.) та покладіть до корзини «АКЦІЯ».

ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО!

Організатори акції: Конотопський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (проспект Миру, 8, к. 409, тел. 23396), громадська організація Конотопський студентський парламент.

Також в 20 магазинах і аптеках міста розміщені скриньки для збору грошових пожертв для дітей, які потребують допомоги суспільства.

Не будьте байдужими не оминайте тих хто цього потребує!