19 грудня у міському парку «Юність» в Конотопі засяяла новорічна ялинка. Відкриття ялинки за традицією відбулось у День Святого Миколая. Ялинкові заходи, підготовлені відділом культури міської ради за участю вихованців позашкілля, подарували містянам справжнє новорічне свято. Незважаючи на зовсім не типову для зими погоду, маленькі конотопці із задоволенням танцювали та підспівували запальним казковим героям в очікуванні справжнього дива – появи вогників на красуні-ялинці, як передвісника новорічних свят.
Міський голова Артем Семеніхін разом зі своєю командою привітали містян з нагоди Свята Миколая, запросивши на сцену дітлахів, які із задоволенням підтримали очільника міста і разом закликали ялинку засяяти новорічними вогнями.
У своєму виступі міський голова подякував усім, хто працював на розвиток міста у році, що минає, та побажав здоров’я, надії і віри, добробуту, благополуччя і мирного неба над головою усім містянам. Він закликав конотопців у 2020 році відкинути чвари, забути образи і разом працювати над розбудовою Конотопа.
По завершенню свята дітлахи отримали від Миколая солодкі подарунки, а безліч усміхнених облич маленьких конотопців стали доказом і надією на те, що захід пройшов успішно, а Конотоп наступного року буде жити яскраво і щасливо!