Саме так організатори назвали новий соціальний проект, який стартував в нашому місті 15 грудня.

Ще рік тому у життя конотопців буквально увірвалися  творчі, культурно-соціальні проекти «Танцюю для тебе» та «Кураж по-конотопськи». Звичайні жителі нашого міста, люди різних професій і творчих можливостей, об’єдналися й протягом шести місяців тримали Конотоп у напрузі, викликаючи захоплення та овації з боку глядачів. Ці проекти  не лишили байдужими нікого, тому коли вони підійшли до свого логічного завершення, постало питання про створення нового й не менш цікавого.

Так народилася «Культурна революція» – творчий проект, у якому беруть участь 24 учасники трьох вікових категорій: діти, віком від 9 до 13 років, молодь – від 16 до 20 років, та дорослі учасники – від 25 років і старші. За допомогою жеребкування вони були розділені на групи по 6 чоловік, так звані секстети, кожний з яких отримав тренера-вокаліста – свого керівника, продюсера і координатора творчих починань.

Перед кожною групою стояло нелегке завдання – не зважаючи на різний вік та творчі здібності учасників, створити на сцені справжній театр пісні – номер, який би розкрив їхні вокальні, акторські та артистичні можливості. Усім учасникам, за умовами проекту, категорично заборонено залучати до свого виступу сторонніх виконавців – бек-вокалістів чи так звану підтанцьовку. А вже починаючи з другого туру до кожної з команд приєднається й тренер-хореограф, який допомагатиме їй у постановці хореографічних елементів номерів.

Вони познайомилися менше місяця тому, але вже встигли зблизитися один з одним і пройнятися бажанням перемогти.  Кожній із команд було присвоєно відповідний колір, з яким вона буде асоціюватися протягом усього проекту, а триватиме він чотири місяці. Під час першого етапу «Культурної революції» глядачам були роздані прапорці чотирьох кольорів (жовтого, синього, червоного та зеленого), аби вони могли підтримувати своїх обранців. А на наступні тури кожний вболівальник може принести із собою символіку кольору своєї команди, аби підтримати тих, чиї виступи подобаються їм найбільше.

На відміну від інших проектів, цього разу журі не гратиме визначної ролі в оцінюванні виступів учасників, оскільки головним суддею будуть глядачі. Так, саме сила їхніх оплесків після виступу улюбленої команди, виміряна спеціальним приладом  – шумоміром, і буде результатом, за яким команда або залишиться в проекті, або, на жаль, покине його. Таким чином й буде обраний переможець, секстет, який  отримає від організаторів проекту триднівку подорож до чарівного Львова. Проте, справжня боротьба почнеться тільки з другого туру, у першому етапі організатори вирішили не оцінювати виступи команд, даючи їм додатковий шанс на перемогу.

До числа суддів увійшла й автор проекту, заступник міського голови нашого міста Тетяна Володіна, яка, відкриваючи «Культурну революцію», привітала учасників та глядачів проекту від імені міського голови Василя Дзеда та від себе особисто, наголосивши на тому, що конотопська революція, на відміну від усіх інших, нестиме тільки позитив, добро і радість.  А оскільки проект має назву «Культурна революція», то й оцінювати виступи команд будуть справжні революціонери, які вже змогли досягти успіху в своїй справі.

Проект триває, тож на жителів і гостей нашого міста чекає ще багато цікавих номерів і сюрпризів. Тож слідкуйте за афішами, аби не пропустити наступний тур «Культурної революції» по-конотопськи, який відбудеться вже в січні 2013 року!