На вихідних найталановитіші діти музичної школи №2 стали переможцями  VI Регіонального конкурсу виконавців на народних інструментах «Ромен», в м.Ромни, і Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяний зорепад» в м.Київ.

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, удосконалення методик навчань гри на народних інструментах, виховання в учнів  поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу              22 грудня 2012 року у м. Ромни відбувся VI Регіональний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».

Більше 100 учасників з різних міст: Сумської, Полтавської та Харківської областей змагалися у вміннях та навичках гри на народних інструментах: бандурі, гітарі, домрі, балалайці, баяні та акордеоні. Серед них гідно представляли рідне місто учні Конотопської дитячої музичної школи  № 2.

За підсумками балів учні – гітаристи молодшої групи посіли такі призові місця: Коваленко Нікіта – II місце та Артамонова Анна – III місце (кл. викл. Козачинського Владислава Едуардовича).

Серед учнів-гітаристів старшої групи володарем Гран-прі став Єфімов Роман (кл. викл. Козачинського Владислава Едуардовича) та II місце посів Штранін Євген (кл. викл. Паренаго Тетяни Василівни).

Серед 29 учнів-баяністів Власков Владислав  виборов III місце (кл. викл. Гладишевої Людмили Дем`янівни).

Достойно представляли школу ще 8 учнів, які були нагороджені грамотами за участь. Всі діти отримали новорічні подарунки.

А в цей час в м. Києві відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Різдвяний зорепад», в якому теж брали участь учні Конотопської дитячої музичної школи  № 2.

Учні викладача Поджарої Світлани Віталіївни стали дипломантами в середній віковій категорії: Дуниліна Агнія – I премія, Саббатовська Катерина – II премія, в молодшій віковій категорії Дудінова Марія виборола III премію