Зимовий  період для центральної дитячої  бібліотеки  щороку насичений  цікавими, зворушливими заходами з проведення чарівних,  сповнених таємничості та духовності, новорічних  і Різдвяних свят.

Цікаво, весело, змістовно пройшов дитячий ранок «Новорічна карусель»        в центральній дитячій бібліотеці 24.12.2012 з дітьми 3-б класу ЗОШ 1 ст.

Багато цікавого з історії походження  свята та традиціями святкування  Нового року в різних країнах  довідалися діти від ведучих свята  бібліотекарів             I категорії  Світлани Тютюнник  і  Тетяни Демченко.

Під час заходу діти розповідали вірші про зиму, Новий рік,співали пісень, водили хороводи,  грали в ігри: «Краща сніжинка», «Я тебе малюю», «Маска», «Ми дуємо», «Ялинкова прикраса», «Снігомет», «Шапка». А наприкінці свята завітав Дід Мороз, привітав всіх діток з Новим роком і подарував дітям солодкі подарунки.

Свято не тільки додало радості дітям, ай збагатило їх цікавою новорічною інформацією. На закінчення  діти з задоволенням сфотографувались з Дідом Морозом біля святкової новорічної ялинки.