26 грудня під головуванням міського голови Василя Дзеда відбулася 27 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 35 питань.

В роботі сесії взяли участь 34 депутати міської ради, депутати обласної ради Михайло Бендерський та Григорій Доляр, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Основні питання, які розглядались на сесії – затвердження програми економічного і соціального розвитку міста та міського бюджету на 2013 рік. Депутати активно обговорювали проекти рішень з даних питань, вносили пропозиції на засіданнях постійних комісій, загальних зборах депутатів та майже одноголосно затвердили програму і бюджет на наступний рік з необхідними змінами та доповненнями, які виникли в результаті напрацювань.

В ході сесії депутати заслухали звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Володіної, внесли зміни до діючих та затвердили ряд нових програм з гуманітарних питань та соціального захисту населення, розглянули та прийняли 8 рішень з питань земельних відносин та 4 рішення з питань комунальної власності, одним з яких було прийнято до комунальної власності територіальної громади міста цифровий мамографічний апарат (мамограф діагностичний «Либідь»), вартістю 800000 гривень та рентгенівський багатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф (КТ)-ТSX-034А Alexion Super16 вартістю 5979000   гривень. Ще одним рішенням було прийнято до комунальної власності територіальної громади міста 4 квартири для подальшого розподілу серед інвалідів війни, що потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку.

Також депутати взяли до відома звіт секретаря міської ради Миколи Башкирова про виконання плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2012 року та затвердили план роботи на І півріччя 2013 року.