Протягом червня міським центром здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведені різноманітні спортивно-масові заходи «Спорт для всіх – у кожному дворі», в яких брали участь діти, молодь і дорослі мешканці нашого міста. 
Так в мікрорайоні КЗДРП на спортивному майданчику біля ЗОШ №14 пройшли змагання з футболу серед дітей з різних мікрорайонів міста. Уперше в таких змаганнях взяла участь дитяча команда мікрорайону КЗДРП і показала гарну гру, здобувши друге місце. Також для всіх бажаючих на відкритому спортивному майданчику біля ПТУ-20 пройшов турнір з волейболу, у центрі спортивного дозвілля по вул. Лісового, 48 відбулися змагання з гри «Дартс», в центрі спортивного дозвілля по вул. Рябошапко, 9 відбулися змагання з настільного тенісу. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами.

  20 червня міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з заміським дитячим оздоровчим табором «Освіта» провели спортивно-масові заходи присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню бігу. Всі діти та персонал табору приєдналися до здорового руху та взяли участь у змаганнях з бігу на різні дистанції, а підсумком став забіг усіх на дистанцію 500 метрів. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами. А найголовніше усі учасники змагань отримали гарний настрій, велике задоволення та заряд енергії.