golova2
Усі ми перебуваємо в очікуванні святкової пори – Новорічних та Різдвяних свят. Це особливий та неповторний час для кожного із нас.

Озираючись на минуле, можемо сміливо стверджувати, що, попри складнощі та непрості виклики, минулий рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість створити необхідні умови для подальшого розвитку нашого міста. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги й великі здобутки, зробив нас на рік не тільки старшими, але й мудрішими. Упевнений, у кожному домі, у кожній родині були у минулому році свої щасливі хвилини, які запам’ятаються надовго. І хай у наступному році їх буде якнайбільше.

Новий рік і Різдво—традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай разом із невід’ємними атрибутами різдвяних свят—колядою та Святвечором до ваших домівок прийдуть мир і злагода, а піднесений настрій надовго збереже у Вашій душі казкову атмосферу зимових свят!

Щастя Вам, духовної радості та благополуччя!

Міський голова Василь Дзед!