Наприкінці листопада в Конотопі стартувала акція «Різдвяна свічка милосердя» за ініціативи Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та громадської організації «Конотопський студентський парламент» та за підтримки Конотопської міської ради. У рамках акції в магазинах міста та аптеках мережі «Фарм-союз» тривав збір коштів на допомогу дітям, які потребують тривалого лікування. Кожна небайдужа людина могла долучитися до цієї справи, зробивши  свій грошовий внесок в акційну скриньку.

27 грудня у присутності представників місцевих засобів масової інформації фахівцями з соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і членами Студентського парламенту скриньки були відкриті, а кошти – підраховані.

В ході акції вдалося зібрати 8 тисяч 321 гривню. Кошти розділено між п’ятьма сім’ями, що мають тяжкохворих дітей, батьки яких звернулися з проханням про матеріальну допомогу.

Завдяки небайдужим конотопцям, додатковий шанс на одужання отримали двоє діток, які потребують складних та дороговартісних операцій, одна онкохвара дитина, одна дитина, хвора на гемофілію, та ще одна дитина, яка через нещасний випадок отримала тяжкі опіки.

Організатори акції висловлюють подяку всім, хто долучився до цієї доброї справи: як людям, котрі не пошкодували для хворих дітей коштів, так і  власникам  аптек і магазинів, де були розміщені скриньки!