golova
Вся історія нашого народу становить собою складний і тернистий шлях до територіальної соборності. Ця невтолима потреба історичної правди і справедливості, жагучий поклик волі рухали віковічну свідомість мільйонів, готових заплатити безмежну ціну за її здійснення.

Так, 22 січня 1919 року збулася мрія багатьох поколінь українського народу про відродження незалежної соборної державності. На довгому й неймовірно важкому шляху українського народу до заповітного ідеалу соборності, Акт Злуки УНР і ЗУНР — подія величезного історичного значення. Він не лише значно сприяв розвитку національної свідомості українців, формуванню української політичної нації, її консолідації, але й перетворився в реальний фактор політичної боротьби всіх поколінь українських патріотів за суверенну соборну Українську державу.

Минуло багато років, але прагнення українців жити в об’єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! У нас є спільне прагнення жити в добробуті і мирі. Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб і нехай береже нас усіх Господь!