22 січня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. Конотопчани мали змогу задати питання заступнику міського голови Валентині Павлівні Кошевецькій.

Протягом години надійшло 6 звернень городян, в яких порушувалися питання щодо руху маршрутних автобусів №4 та №12, ремонт даху у житловому будинку, очищення каналізаційної мережі.

На кожне звернення Валентиною Павлівною були надані вичерпні роз’яснення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.