kvaptkomu
23 січня, під головуванням міського голови Василя Дзеда проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 5 питань.

В роботі наради взяли участь заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції, представник Цеху №5 Сумської філії ПАТ «Укртелеком» м.Конотоп, представник ТОВ КП «Флора», директор краєзнавчого музею, головний лікар Конотопської ЦРЛ,  приватний підприємець, що надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори, засоби масової інформації

В ході наради підведено підсумки організації та проведення новорічних свят, до яких долучались квартальні комітети. Міський голова висловив слова подяки головам квартальних комітетів, які активно приймали участь в загальноміських новорічних конкурсах та вручив  грамоти та подяки переможцям.

Під час виступу заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції  Олександра Селіверстова головою квартального комітету №38 Вірою Панченко було піднято питання про те, що на даний час її квартал обслуговує новопризначений дільничний інспектор міліції, з яким необхідно налагодити співпрацю, проводити профілактичну роботу з мешканцями щодо недопущення правопорушень на кварталі.

В.о.начальника міського управління праці та соціального захисту населення Оксана Розанова проінформувала присутніх про призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ, виплату пільг готівкою.

Під час виступу начальника управління житлово-комунального господарства Яна Примака міським головою було надано доручення вивчити питання можливості зобов’язання кожного мешканця міста укладати угоди на вивіз твердих побутових відходів, тим самим покращити санітарний стан міста, зменшити утворення смітників на вулицях кварталів.

Одне з найважливіших питань, яке було розглянуто на нараді – створення центру сімейної медицини в мікрорайоні Загребелля. В ході обговорення даного питання міський голова наголосив на те, що Центр буде обслуговувати мешканців безкоштовно, і медичні працівники будуть надавати якісну медичну допомогу мешканцям.

В ході проведення наради головами квартальних комітетів також були порушені питання благоустрою, відновлення освітлення, громадського транспорту, боротьби з ожеледецею тощо.

Міським головою та працівниками відповідних служб були надані обґрунтовані роз’яснення з порушених питань.

Головою квартального комітету №18 Ніною Сасім було висловлено слова подяки за співпрацю та допомогу у вирішенні питань життєдіяльності кварталу депутату міської ради, директору ТОВ КП «Флора» Володимиру Яременку.

По закінченню наради міський голова привітав іменинників та нагородив Почесними грамотами ювілярів серед голів квартальних комітетів.