22 січня 2013 року о 15.00 в художній галереї Центру дитячо- юнацької творчості відбулося відкриття виставки регіонального фестивалю – конкурсу «Джерела Конотопщини-17» на тему «Сторінками української літератури».

У конкурсі взяли участь усі загальноосвітні навчальні заклади міста, в тому числі санаторна та спеціальна школи-інтернати, а також 4 позашкільні навчальні заклади – станція юних натуралістів, дитяча художня школа, дитяча школа мистецтв, Центр дитячо- юнацької творчості.

До конкурсу було подано 85 робіт жанру живопису та 78 робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Роботи учнів відображали світ дитячої фантазії, творчість.

Зі словами привітання до переможців звернулися начальник відділу освіти Конотопської міської ради Тетяна Шерудило та завідувач відділом декоративно-ужиткового мистецтва Центру дитячо-юнацької творчості Володимир Борошнєв.

На відкриття виставки завітала казкова героїня «Клякса», яка провела цікаву гру з кричалками, залучивши всіх присутніх до участі, та пізнавальну вікторину для юних митців. Порадували всіх виступом наймолодші вихованці Центру дитячо- юнацької творчості – колектив «Конфетті».

За рішенням журі переможцями фестивалю-конкурсу «Джерела Конотопщини-17» стали:

–                             в номінації «Образотворче мистецтво» – Анастасія Федченко, та Антоніна Есипенко;

–                             в номінації «Квілінг» – Катерина Горова, Дар’я Бачал, Олександра Голінко, Марія Брек;

–                             в номінації «Вироби з дерева» – Владислав Заєць,  Микола Гінько,  Микола Міненко.