26 січня в міському будинку культури «Зоряний» відбувся другий тур проекту «Культурна революція».  Учасники проекту – чотири команди по шість чоловік представляли конкурсні номери за темою «Пісні з кінофільмів». Починаючи з другого туру кожною командою  опікувались два тренери: тренер-вокаліст, і тренер-хореограф-постановник.

Всі команди  виявили креативний і творчий підхід під час підготовки до власного виступу, в результаті чого всі учасники виглядали оригінально і неповторно.

Команда червоних (тренери Олександр Єрьомін і Тетяна Єрьоміна) показали високий виконавський професіоналізм і сценічну культуру, виконавши пісню «Нане цоха» з кінофільму «Циган».

Команда жовтих (тренери Анна Романенко і Тетяна Грищенко) справили велике враження на присутніх у глядацькій залі, завдяки драматизму, акторській досконалій грі і незвичайній постановці пісні «Останусь» з кінофільму «Дневной дозор».

Команда зелених (тренери Лана Логвиненко і Олена Логвинова) своїм виступом створили в глядацькій залі атмосферу веселого, феєричного свята на стильній вечірці 50-х років. Вони  виконали пісню «Буги-вуги» з кінофільму «Стиляги».

Команда синіх (тренери Олександр Лизько і Ірина Корольова) придумали і відтворили на сцені зовсім новий сюжет пісні «Звенит январскя вьюга» з кінофільму «Іван Васильевич меняет профессию».

За умовами проекту, оцінювання конкурсних номерів відбувалося з боку журі і від глядачів. До складу журі увійшли: заслужений працівник культури України, заступник начальника управління культури і туризму Сумської області Любов Ніконова, заслужений працівник культури України, директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського Надія Грінь, викладач вищої категорії  Сумського вищого училища мистецтв і культури  ім.Д.Бортнянського Тетяна Подячева.

Оцінювання номерів глядачами відбувалося за допомогою сучасного електронного приладу – шумоміру, який фіксував силу оплесків після виступу тієї чи іншої команди.

За результатами двох видів оцінювання, місця у турнірній таблиці розподілились таким чином: команда жовтих – 28 балів, команда синіх – 28 балів, команда червоних – 25 балів, команда зелених – 23 бали.

Таким чином, у другому турі  з проекту «Культурна революція» вибула команда зелених (тренери Лана Логвиненко і Олена Логвинова).

Справжнім подарунком всім глядачам стали номери від учасників кожної з вікових категорій – дітей, молоді і дорослих, а також від тренерів проекту. Приємною несподіванкою для всіх стала ніжна і віртуозна гра на скрипці у виконанні члена журі Тетяни Подячквої.

Наступний, третій тур проекту «Культурна революція» відбудеться  в березні, і буде присвячений весні, жінкам, коханню. За умовами конкурсу проект залишить ще одна команда. І знову вирішальне слово в оцінюванні виступів скажуть глядачі. Тому,  команди будуть  з нетерпінням чекати своїх вболівальників у березні в міському будинку культури «Зоряний».