21 січня на прийом до міського голови звернутись працівники ПАТ «Конотопський арматурний завод» з питання перспектив роботи підприємства та виплати заборгованої плати працівникам.

Враховуючи важливість даного питання, міський голова Василь Дзед 23 січня провів розширену зустріч, куди, крім представників трудового колективу ПАТ «Конотопський арматурний завод», було запрошено виконавчого директора підприємства Валерія Постолюка,  Конотопського міжрайонного прокурора Олександра Маслюка, заступника міського голови Валентину Кошевецьку, в.о. начальника міського управління праці та соціального захисту населення Оксану Розанову та начальника управління економіки Конотопської міської ради Людмилу Гапєєву.

Вислухавши всі сторони, було прийнято рішення рекомендувати керівництву ПАТ «Конотопський арматурний завод» скласти графік погашення заборгованої плати працівникам та провести необхідний комплекс робіт з метою налагодження повноцінної роботи підприємства.