В роботі міській бібліотеці для дітей особливе місце посідає виховання у підростаючого покоління патріотичного почуття і любові до своєї Батьківщини.

Тому для учнів 7-Б класу ЗОШ №9 була проведена історична година «Цвіт життя вони віддали Україні» (до Дня пам’яті героїв Крут).

29 січня 1918 року відбулась надзвичайно трагічна подія в історії України – бій під Крутами. Користувачі бібліотеки разом з провідним бібліотекарем Маргаритою Корнієнко здійснили історичну мандрівку в той час, аби зрозуміти своїх ровесників, які свідомо йшли на смерть заради любові до своєї України. Літературна композиція «Пам’яті юнаків – героїв…» нікого не залишила байдужими. Учні з хвилюванням читали вірші Павла Тичини «Пам’яті тридцяти», Богдана Стельмаха «Крути», Олександра Олеся «Під Крутами», Марка Боєслава «Крути», насичені великою силою духу і незмірною любов’ю до рідного краю. Дітям було запропоновано переглянути відео «Бій під Крутами», який дав змогу побачити події того часу в історичному ракурсі. До заходу була оформлена книжкова виставка «Волі народної дзвін».