30 січня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 28 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 17 питань.

В роботі сесії взяли участь 31 депутат міської ради, депутат обласної ради Віктор Тимошенко, старший прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури  Сергій Тищенко, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Депутати заслухали та взяли до відома звіти голів трьох постійних комісій міської ради про підсумки їх роботи у 2012 році. Також депутатами було затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2012 рік та внесено зміни до міського бюджету на 2013 рік, програми економічного і соціального розвитку на 2013 рік та регламенту Конотопської міської ради 6 скликання.

В ході сесії були прийнято ряд рішень з питань комунальної власності, рішення про знесення самовільно збудованих гаражів, затверджено програму інформування населення міста на 2013 рік та підтримано 7 рішень з питань земельних відносин, одним з яких, у зв’язку із змінами у законодавстві, надано тимчасовий дозвіл на здійснення реєстрації прав на земельні ділянки через відділ земельних ресурсів управління економіки Конотопської міської ради.