DSC013237 лютого в приміщенні міської ради року відбувся практичний семінар для працівників Конотопського та Роменського міських центрів СССДМ з питань роботи з сім’ями та особами, що опинилися у складних життєвих обставинах.

На сьогодні головним завданням фахівців центру є виявлення сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання допомоги у вирішенні їх проблем, насамперед, на ранніх етапах сімейних криз. В межах своєї компетенції вони надають консультації з питань чинного законодавства, соціального захисту і забезпечення прав та інтересів сім’ї, дітей. Значна увага приділяється інформуванню батьків щодо обов’язків та відповідальності за виховання дітей. Фахівці допомагають сім’ї створити умови для самостійного розв’язання життєвих проблем, що виникають.

Саме зазначені питання і розглядалися в ході семінару. Колеги по роботі поділилися досвідом роботи, окреслили коло проблемних питань. За підсумками семінару будуть розроблені практичні поради для використання в повсякденній роботі.