Конституція України

Закон України Про звернення громадян

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 109/2008

Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

 

Конотопська міська рада

розпорядження

міського голови

 

від 12.08.2011 № 239-р

м.Конотоп

 

Про організацію  надання населенню

безоплатної правової допомоги

 

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.08.2011 №525 «Про організацію надання населенню безоплатної правової допомоги», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9, 10, 11 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», з метою забезпечення безперешкодної реалізації громадянами права на своєчасну та якісну безоплатну первинну правову допомогу:

1.Установити, що особистий прийом осіб, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги, проводиться щовівторка з 15.00 до 17.15 (II поверх, каб.№211).

2.Сектору юридичної роботи міської ради, загальному відділу міської ради забезпечити організацію та проведення особистих прийомів, згідно з затвердженим графіком.

3.Загальному відділу міської ради довести до відома громадян інформацію про надання населенню безоплатної правової допомоги через засоби масової інформації, на офіційному веб-сайті міської ради та на стендах у приміщенні виконавчого комітету міської ради.

4.Секретарю міської ради, керуючому справами виконкому, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівникам структурних підрозділів міської ради:

4.1.При необхідності, забезпечувати участь фахових представників у проведенні особистого прийому громадян та наданню правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань.

4.2.Вживати організаційних заходів щодо своєчасного та належного розгляду письмових звернень, проведення особистих прийомів осіб, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги висококваліфікованими спеціалістами.

5.Розпорядження міського голови від 03.04.2008 №95-р «Про утворення консультативного пункту для надання безоплатних консультативно-правових послуг населенню міста» у зв’язку із його виконанням визнати таким, що втратило чинність.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Фалька А.П.