14 лютого 2013року  Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було проведено чергове заняття  Школи дошлюбних стосунків на базі гуртожитку Конотопського інституту Сумського державного університету зі студентською молоддю.

У ході інтерактивного заняття   з молоддю обговорювалася тема щодо мистецтва розуміння інших: «П’ять мов любові». Щоб почати знайомство, сформувати дружні зв’язки чи  освідчитися у коханні, потрібно добре володіти  комунікативними уміннями та навичками.  Здавалося б, що важкого в  спілкуванні: розмовляй з людиною, слухай її, але у дискусії стикнулися з тим, що у  більшості студентів не вистачає «потрібних слів». Всі студенти приймали активну участь у складанні загального переліку якостей, важливих для успішного спілкування. Кожен висловлював свою думку, аргументуючи її.

Одній з п’яти мов любові, а саме «мові подарунків», було присвячено більше часу і студенти отримали майстер-клас по виготовленню листівок-валентинок, власноруч  навчилися виготовляти  маленькі подарунки, даруючи їх один одному.

Всі учасники інтерактивного заняття були задоволені зустріччю, тому запропонували як найчастіше використовувати таку форму проведення  заходів,  які розкривають творчий потенціал кожного.