Таку назву мав вечір-пам’яті присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відбувся 15 лютого 2013 року  у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею                   ім.О.М.Лазаревського.

На зустріч зі студентами медичного училища, політехічнорго технікуму та учнями школи-інтернат №2 завітали воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території Республіки Афганістан  Сущенко Віктор, Калюжная Лариса, Мовчан Микола та учасник інтернаціонального військового контингенту в Єгипті  Рихлик Віктор.

Вечір-пам’яті  відкрила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володіна Тетяна, яка наголосила про значущість даної події для нашої держави та наголосила на необхідності збереження памяті про учасників бойових дій в демократичній республіці Афганістан, та на території інших держав. Присутні на заході мали змогу не лише послухати цікаві спогади воїнів-інтернаціоналістів про проходження їх служби на території інших держав, але й побачити відеофільм та послухати пісні про бойові дії на території демократичної республіки Афганістан.

Учасники вечора-пам’яті вшанували загиблих учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання. Після закінчення заходу всі присутні мали ознайомитись з виставкою  «Через роки та відстані», яка містила бойові нагороди, військовий одяг 1970-1980-х років, особисті фотографії та інші речі учасників бойових дій на території інших держав