Про це голова облдержадміністрації повідомив під час вручення щорічної премії за досягнення в автомотоспорті «Поршень року»

 

26 лютого 2013 року в приміщенні виставкового центру «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбувся обласний форум «Сумщина – лідер автомотоспорту України»  в роботі якого прийняв участь голова Сумської обласної державної адміністрації Чмирь Юрій Павлович.

Також під час  форуму було проведено вручення щорічної премії за досягнення в автомотоспорті «Поршень року». «Ми зробимо безпечні та сучасні автодроми картингу, де хлопчики та дівчатка зможуть займатися спортом та відволікатися від вулиці», – наголосив очільник регіону, під час вручення премії.

«Сумщина – лідер автоспорту України. Сьогодні до нас приїздять за драйвом, новими емоціями та перемогами. Разом ми встановили національний рекорд на «Баха 1000» за найдовший ралі-рейд України на автомобілях і квадроциклах. Любов до автоспорту в більшості з нас у крові», – зазначив Юрій Чмирь.

Найкращим дитячим тренером з картингу визнали конотопчанина Павла Могіленка.

Юрій Чмирь запевнив, що 2013 рік буде насичений складними автозмаганнями. Перше, традиційне для Сумщини, – зимове ралі стартує в суботу, 2 березня, у Патріотівці Лебединського району.